Filtruj

Praca Operator Wozka Widlowego - Górka

16-18 z 18 ofert pracy

Operator wózka widłowego

Granowiec

Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek towarów dostarczanych do magazynu Obsługa produkcji Przyjmowanie dostaw Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie. Inn...

22.03.202422.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

GRANBOARDGRANBOARD
Sośnie

Szukasz pracy od zaraz? Masz doświadczenie na wózku czołowym? Posiadasz uprawnienia UDT? To oferta właśnie dla Ciebie!Granboard to firma specjalizująca się w obróbce płyt meblowych i budowlanych. Dołącz do naszego zespołu i pracuj w dynamicznym środowisku, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania.Mi...

18.03.202418.03.2024

Operator Maszyn Produkcyjnych

NUTRICIA ZAKŁADY PRODUKCYJNE SP. Z O.O.NUTRICIA ZAKŁADY PRODUKCYJNE SP. Z O.O.
Krotoszyn

OPIS Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę; bezpieczne środowisko pracy; pracę w międzynarodowej firmie o uznanej marce, nastawionej na rozwój pracowników, ceniącej różnorodność i tolerancję w organizacji; pakiet benefitów, w tym m.in. pakiet LuxMed, kartę Multisport oraz dofinansowanie do d...

23.11.202323.11.2023