Filtruj

Praca Operator Wozka Widlowego - Niepołomice

46-48 z 48 ofert pracy

Operator wózka widłowego

FAST SERVICEFAST SERVICE
Brzesko

EURO SERVICE jest częścią grupy FAST SERVICE prężnie działającej w branży usługowej, produkcyjnej, logistyki oraz outsourcingu procesów w organizacjach. Współpracujemy z 34 Klientami różnych branż, na terenie całej Polski w różnym zakresie, zależnym od potrzeb naszych Klientów. Dla naszego klienta,...

29.08.202329.08.2023
od 30 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Operator wózka widłowego , pracownik fizyczny

WOJTEKWOJTEK
Węgrzce

Opis stanowiska: -jazda wózkiem widłowymi marki linde - obsługa maszyn do mycia warzyw Mile widziane doświadczenie przy warzywach -ukaldanie towaru na paletach -prace warsztatowe, naprawa sprzętu i maszyn rolniczych, -prace porządkowe, -prace magazynowe. Szukamy osób, które: -angażują się ...

20.08.202320.08.2023
od 3500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier - Operatora wózka widłowego

WIESŁAWWIESŁAW
Targowisko

Szukamy osób: • Zmotywowanych i odpowiedzialnych. •Gotowych do pracy zmianowej. •Posiadających uprawnienia UDT. Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za: • Przyjmowanie dostaw. • Załadunek i rozładunek samochodów. • Wypełnianie dokumentacji magazynowej. • Obsługa wózków widłowych (czołowe)....

17.08.202317.08.2023
od 5100 zł