Filtruj

Praca Operator Wozka - Błonie

46-47 z 47 ofert pracy

Pracownik magazynowy z UDT - STAŁA PRACA - Parzniew k. Pruszkowa

JAGA RECRUITMENT SP. Z O.O.JAGA RECRUITMENT SP. Z O.O.
Warszawa

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Parzniew k. Pruszkowa Oferujemy: umowę o pracę, pracę od poniedziałku do piątku w godzi...

22.05.202422.05.2024

Magazynier / Operator Wózka Widłowego (m/k)

IMAR SERVICE GROUPIMAR SERVICE GROUP
Tarczyn

Zakres obowiązków:* Kompletacja i przygotowywanie zamówień do wysyłki,* Obsługa przyjęć towaru do magazynu,* Obsługa wózka widłowego lub paletowego - załadunek, rozładunek towaru,* Obsługa skanera.Oczekiwania:* Doświadczenie na analogicznym stanowisku,* Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków ...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0406 s