Filtruj

Praca Operator Wytlaczarki - Żabno

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik produkcyjny - Operator Wytłaczarki

POLMARK SP. Z O.O. SP. K.POLMARK SP. Z O.O. SP. K.
Żabno

Obsługa linii do produkcji profili PCV metodą wytłaczania, Przezbrajanie linii i ustawianie procesu wytłaczania profili pCV umiejętnośc szybkiego przyswajania wiedzy, gotowość do pracy zmianowej, mile widziane doświadczenie operatora maszyn...

21.02.202421.02.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR URZĄDZEŃ - PRACOWNIK PRODUKCJI

PĄPROWICZ JAN 1. PODKARPACKIE CENTRUM PRODUKCYJNO - WDROŻENIOWE EKO-KARPATY DR INŻ.JAN PĄPROWICZ 2. PODKARPACKIE CENTRUM PRODUKCYJNO - WDROŻENIOWE EKO-KARPATY DR INŻ. JAN PĄPROWICZ ZAKŁAD TECHNITPĄPROWICZ JAN 1. PODKARPACKIE CENTRUM PRODUKCYJNO - WDROŻENIOWE EKO-KARPATY DR INŻ.JAN PĄPROWICZ 2. PODKARPACKIE CENTRUM PRODUKCYJNO - WDROŻENIOWE EKO-KARPATY DR INŻ. JAN PĄPROWICZ ZAKŁAD TECHNIT
Tarnowiec

Zakres obowiązków: Monitorowanie procesów produkcyjnych, obsługa urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych (kalander, wytłaczarka) Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysię...

04.03.202404.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0209 s