Filtruj

Praca Operator - Czosnów

616-617 z 617 ofert pracy

Stacja Monitorowania Alarmów

EKOTRADE - TOMASZEKOTRADE - TOMASZ
Warszawa

Agencja ochrony EKOTRADE Sp.z o.o. poszukuje kandydatów do pracy w charakterze operatora stacji monitorowania alarmów. Praca w systemie 12h lub 24h. Poszukujemy osób z doświadczeniem jak również i bez. Preferujemy kandydatów z wpisem na listę kwalifikowanych pracowników ochrony ale nie jest to wa...

19.06.202319.06.2023
od 28 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator (walec / rozściełacz do asfaltu) (m/k)

BUDIMEX S. A.BUDIMEX S. A.
Warszawa

Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj jeśli: Posiadasz uprawnienia do obsługi...

10.06.202410.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0471 s