Filtruj

Praca Operator - Iława

31-32 z 32 ofert pracy

STARSZY REFERENT

KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO ODDZIAŁ REGIONALNY W OLSZTYNIEKASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO ODDZIAŁ REGIONALNY W OLSZTYNIE
Nowe Miasto Lubawskie

Zakres obowiązków: - przyjmowanie i kwalifikowanie wpływających do placówki wniosków o jednorazowe odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy rolniczej (w tym eWniosków), - prowadzenie postępowania powypadkowego, - wizytowanie gospodarstw rolnych, w których występuje zadłużenie z tytułu składek na ub...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR KOPARKI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Wikielec

Numer oferty: StPr/24/0690Obowiązki:obsługa koparki w zakresie robót drogowo-budowlanychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:operator koparkiWykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Praca Iława i okolice. Doświadczenie nie jest wymagane. Mile widziane uprawnienia na koparko-ła...

20.05.202420.05.2024