Filtruj

Praca Operatorow Koparek - Będzin

31-32 z 32 ofert pracy

Operator koparki

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH GROTEX SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH GROTEX SP. Z O.O.
Zabrze

Operator koparki Twój zakres obowiązków obsługa koparek, koparko ładowarek i minikoparek, obsługa podnośników koszowych oraz HDS, prace ogólnobudowlane, wykonywanie poleceń przełożonego lub brygadzisty. Nasze wymagania uprawienia do obsługi koparek uprawnienia do obsługi podnośników koszowych i HDS ...

28.05.202428.05.2024

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

ENERGO-UNIVERSAL ARTUR LAZAREKENERGO-UNIVERSAL ARTUR LAZAREK
Tychy

Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdu, kierowanie koparko-ładowarką, utrzymanie czystości i porządku, dbanie o sprzęt, praca w zespole * praca w systemie 1-zmianowym 7:00-15:00, miejsce wykonywania pracy województwo śląskie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy k...