Filtruj

Praca Operatorow Koparek - Kutno

1-3 z 3 ofert pracy

Operator koparki

ROBERT ŚLEBOCKIROBERT ŚLEBOCKI
Kutno

Zatrudnie operatora koparki kołowej , praca w firmie brukarskiej . Wymagane doświadczenie, więcej informacji pod numerem telefonu Tel : 69*******55 Tel : 50*******94...

15.03.202415.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

Bedlno

Zakres obowiązków: obsługa koparko - ładowarki, wykonywanie wykopów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe kurs operatora koparko - ładowarki...

25.03.202425.03.2024

Operator koparki LUB koparko-ładowarki

KRZYSZTOF TUROWSKIKRZYSZTOF TUROWSKI
Lubień Kujawski

Firma MJG Sp. z o.o. produkuje szeroką gamę produktów „mokrej” chemii budowlanej. W 2013 roku otworzyliśmy żwirownię „Kamienna”, gdzie produkowane są piaski płukane przeznaczone do produkcji zapraw budowlanych. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Operator koparki lub koparko-ładowarki Miej...

14.03.202414.03.2024