Filtruj

Praca Operatorow Koparek - Świętochłowice

31-32 z 32 ofert pracy

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

nowa oferta
DROGREM ŁUKASZ KYRCZDROGREM ŁUKASZ KYRCZ
Mierzęcice

Zakres obowiązków: Wykonywanie wykopów, załadunek i przemieszczanie mas ziemnych i przewożenie urobku, sortowanie i rozmieszczanie materiałów na terenie budowy. I umowa na okres próbny 3 miesięcy. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Operator koparkoładowarki uprawnienie - ...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR KOPARKI (O)

nowa oferta
EDWARD BIEL EDBUDEDWARD BIEL EDBUD
Jaworzno

Zakres obowiązków: Operator koparki Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: uprawnienia operatora koparki, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Nowym Sączu i małopolsce od pon. do pt. w godz. 7.00-15.00 . Wynagrodzenie: 30 zł/h brutto. Kontakt: EDBUD Edward Biel, Wróblo...