Filtruj

Praca Opieka B - Miechów

121-123 z 123 ofert pracy

Kierowca kat. B bus plandeka UE wolne weekendy

ANDRZEJANDRZEJ
Wolbrom

Zatrudnię kierowcę kat.B na trasy międzynarodowe. Obsługiwany tabor to auta typu bus plandeka 10ep-12ep z kabiną sypialną. Wyjazdy od poniedziałku do piątku każdy weekend wolny. Od kandydata wymagamy: - prawo jazdy kat B min 2 lata, - doświadczenie w transporcie międzynarodowym, - dyspozycyjnoś...

05.10.202305.10.2023
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier/Magazynierka

JUSTYNAJUSTYNA
Gotkowice

Firma Gąska to duży potentat na rynku części zamiennych do maszyn rolniczych. Posiadamy swoją markę „JAG premium”dzięki czemu jesteśmy znani na rynku polskim, jak i światowym z najwyższej jakości oferowanych produktów jak i usług. Branża, w której się koncentrujemy zapewnia nam możliwość zaoferowani...

02.10.202302.10.2023

Ogrodnik - Operator maszyn w firmie PLANTIN

EWAEWA
Muniakowice

Opis stanowiska: ·Prace pielęgnacyjne i porządkowe w namiotach i szkółce ·Prace gospodarcze Kwalifikacje i umiejętności: ·mile widziana obsługa wózka widłowego lub traktora ·umiejętność pracy w zespole ·wysoka kultura osobista ·komunikatywność, zaangażowanie Oferujemy: ·pracę w dynamicznym ...

13.06.202313.06.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1814 s