Filtruj

Praca Opieka B - Pińczów

106-108 z 108 ofert pracy

Praca Magazynier-Kierowca na hurtowni spożywczo-wędliniarskiej

KATARZYNA PEROŃKATARZYNA PEROŃ
Kazimierza Wielka

FHP Wołoch zatrudni do pracy w Kazimierzy Wielkiej Magazyniera- kierowcę na hurtowni spożywczo- wędliniarskiej w godzinach 5.00 do 13.00, od poniedziałku do soboty Obowiązki: Rozkładanie towaru Kompletowanie zamówień Nadzór nad magazynem Odbiór zamówień z hurtowni i dowóz do sklepów Wymagani...

08.01.202408.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Konserwator Obiektu (K/M) -Jawor

APLEONA POLSKA SP. Z O.O.APLEONA POLSKA SP. Z O.O.
Jawór

Apleona Polska Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku). Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Konserwator (K/M) - Jawor Obowiązki na stanowisku: Utrzymani...

12.12.202312.12.2023

PSYCHOLOG SZKOLNY

STOWARZYSZENIE TWÓRCZA SZKOŁASTOWARZYSZENIE TWÓRCZA SZKOŁA
Cudzynowice

Zakres obowiązków: objęcie indywidualną opieką psychologiczną uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi Szkoła Twórcza w Cudzynowicach, prowadzenie zajęć z grupą uczniów Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

08.11.202308.11.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1170 s