Filtruj

Praca Opieka Domowa - Wrocław

61-62 z 62 ofert pracy

ŚWIADCZENIE USŁUG OPIEKUŃCZYCH

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KĄTACH WROCŁAWSKICHGMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KĄTACH WROCŁAWSKICH
Kąty Wrocławskie

Zakres obowiązków: Usługi opiekuńcze obejmują pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych, opiekę higieniczną oraz, w miarę możliwości, zapewnienie kontaktów z otoczeniem. Praca w godz.: 7:00-16:00, do 40 godzin pracy miesięcznie. Praca w miejscu zamieszkania podopiecznego. Oferta dostępna ...

05.06.202405.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

1900€ netto OPIEKUNKA z komunikatywnym niemieckim- JESTEBURG

JENOVA GREGROSJENOVA GREGROS
Oława

Miejscowość: JesteburgStart: 08.06.2024Poszukujemy OPIEKUNKI z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem do opieki nad starszym panem mieszkającym z żoną.Mężczyzna ma 88lat, 181cm, 65kg cierpi na demencję i Parkinsona. Potrzebuje pomocy przy kąpielach i prowadzeniu do toalety...