Filtruj

Praca Opieka Przy B - Biskupice

106-108 z 108 ofert pracy

Poszukiwana niania z zamieszkaniem

POLAPOLA
Lubin

Obowiązki: Opieka nad dzieckiem/dziećmi Przygotowywanie i podawanie posiłków dzieciom Zabawy edukacyjne i kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem Wykonywanie lekkich prac domowych związanych z opieką nad dzieckiem Opieka nad dzieckiem w sytuacjach wyjątkowych (np. w czasie choroby) Wymagania: D...

24.06.202424.06.2024
od 99999999 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier utrzymania ruchu

POLSKA CERAMIKA OGNIOTRWAŁA „ŻARÓW” SP. Z O.O.POLSKA CERAMIKA OGNIOTRWAŁA „ŻARÓW” SP. Z O.O.
Żarów

Polska Ceramika Ogniotrwała Żarów Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Twój zakres obowiązków: Bezpośredni nadzór nad stanem technicznym pieców gazowych i suszarni przem...

29.06.202429.06.2024

Pracownik Obsługi Klienta w Wypożyczalni Sprzętu Budowlanego

KILOUTOU POLSKA SP. Z O.O.KILOUTOU POLSKA SP. Z O.O.
Legnica

Twój zakres obowiązków: Analiza potrzeb klientów i doradztwo w zakresie wynajmu maszyn i sprzętu budowlanego oraz sprzedaż akcesoriów Wystawianie umów i faktur, obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych oraz prowadzenie podstawowej dokumentacji. biurowo magazynowej Wydawanie, przyjmowanie ...

27.06.202427.06.2024