Filtruj

Praca Opiekunka - Krasnystaw

1-3 z 3 ofert pracy

opiekunka

LUCJANLUCJAN
Krasnystaw

zatrudnię panią do opieki do osoby na wózku inwalidzkim zapewniam wyżywienie zamieszkanie i pensie wszystkie chętne panie zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 720814905 praca od zaraz w Krasnystawie...

15.04.202415.04.2024

OPIEKUN DZIECIĘCY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Krasnystaw

Numer oferty: StPr/24/0324Obowiązki:opieka nad dziećmi w wieku 6 miesięcy - 3 lataWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: umiejętność pracy z dziećmi opiekunka dziecięca Wykształcenie: średnie ogólnokształcące wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Miejsce pracy: Matysiaka 7, 22-30...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MALI ODKRYWCY JOANNA BLICHARSKANIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MALI ODKRYWCY JOANNA BLICHARSKA
Krasnystaw

Zakres obowiązków: opieka nad dziećmi w wieku 6 miesięcy - 3 lata Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - umiejętność pracy z dziećmi umiejętność - opiekunka dziecięca...

11.04.202411.04.2024