Filtruj

Praca Organizacja Produkcji - Elżbietów

91-93 z 93 ofert pracy

Pracownik Produkcji

PEKABEX PREF S. A.PEKABEX PREF S. A.
Mszczonów

Wymagania: Umiejętność pracy w zespole; Dobra organizacja czasu pracy; Chęć do nauki nowych umiejętności. Mile widziane: Umiejętność czytania rysunku technicznego...

14.11.202314.11.2023

Pracownik ds administracji i rozliczania produkcji

TANIA-FOLIA.PLTANIA-FOLIA.PL
Skierniewice

Zakres obowiązków: - Rozliczanie zamówień - Wprowadzanie faktur zakupowych - Wystawianie dokumentów sprzedaży na podstawie zamówień - Przygotowywanie dokumentów wysyłkowych zgodnie z zamówieniami - Wsparcie zespołu w bieżących projektach - Dbanie o właściwą archiwizację dokumentów - Współprac...

22.08.202322.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Produkcji - Ekstruzja

VEKA POLSKA SP. Z O.O.VEKA POLSKA SP. Z O.O.

Grupa VEKA to międzynarodowa organizacja obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce działamy od ponad 29 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy...

13.06.202313.06.2023