Filtruj

Praca Organizacja Przyjec - Łask

91-93 z 93 ofert pracy

Rejestratorka Medyczna

ADAMADAM
Łódź

Centrum Nowoczesnej Stomatologii jest przychodnią stomatologiczną i wielospecjalistyczną Prosimy o wysyłanie CV przez platformę Olx. Umowa zlecenie Zakres obowiązków: -Odbieranie telefonów od pacjentów / oddzwanianie do pacjentów; -Udzielanie informacji o oferowanych usługach -Obsługa kasy fis...

02.01.202402.01.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

**HOTEL CZARNY STAW ** zatrudni do obsługi śniadań hotel i przyjęć

AGNIESZKAAGNIESZKA
Aleksandrów Łódzki

***HOTEL CZARNY STAW *** zatrudni do obsługi śniadań hotelowych i obsługi imprez okolicznościowych. Wymagania: - wysoka kultura osobista - samodzielność i dobra organizacji pracy - nawiązywanie i utrzymywanie dobrych kontaktów z gośćmi - wspołpraca z innymi działami firmy - zaangażowanie w powier...

14.11.202314.11.2023
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca klienta na dziale FARBY w markecie budowlanym ARSEN

JAKUBJAKUB
Zduńska Wola

OBOWIĄZKI: - sprzedaż według standardów jakości obsługi Klienta na dziale FARB, - kształtowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy, - odpowiednia ekspozycja produktów zgodna z obowiązującymi, standardami i procedurami firmy, - przyjęcia dostaw zgodnie ze specyfikacją. KWALIFIKACJE: - znajomo...

22.09.202322.09.2023
od 4350 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0320 s