Filtruj

Praca Osoba Fizyczna - Oława

991-993 z 993 ofert pracy

Kelner [k/m] | Hotel The Bridge Wrocław 5* | Ostrów Tumski

PLAC KATEDRALNY MANAGEMENT JS SP. Z O.O. SP. K.PLAC KATEDRALNY MANAGEMENT JS SP. Z O.O. SP. K.
Wrocław

Wyjątkowy The Bridge MGallery Hotel Collection poszukuje kelnera/ki ! MISJA Będziesz odpowiedzialny/-a za obsługę gości . Twoim zadaniem jest zapewnienie wyśmienitej atmosfery i dbałość o każdy szczegół obsługi. Ubierz swój uśmiech i wygodne sneackersy, dołącz do naszego przepełnionego energią zes...

20.07.202320.07.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Budowa sieci/monter sieci - Branża Teletechniczna

MAX INVEST SP. Z O.O.MAX INVEST SP. Z O.O.
Wrocław

Zakres obowiązków: · Budowa sieci teletechnicznej kabli miedzianych i światłowodowych · Budowa kanalizacji teletechnicznej · Montaż/demontaż i konfiguracja sprzętu teletechnicznego · Lokalizacja uszkodzeń, naprawa i konserwacja sieci teletechnicznej · Obsługa sprzętu pomiarowego · Prace na wys...

17.07.202317.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Product Manager w Oficjalnym Sklepie marki VARTA na Allegro

PAWEŁPAWEŁ
Bielany Wrocławskie

Oficjalny sklep marki VARTA oraz dystrybutor wiodących w swoich branżach producentów (PANASONIC, DURACELL, ENERGIZER, VILEDA, BROS, AGRECOL) w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni osobę z doświadczeniem na stanowisko: Product Manager Nasze sklepy na Allegro: betmar2011, SmA-Varta Firma mieśc...

12.07.202312.07.2023
Samozatrudnieniesamozatrudnienie