Filtruj

Praca Osoba Polski C - Dębowa Kłoda

46-48 z 48 ofert pracy

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

LASLAND SP. Z O.O.LASLAND SP. Z O.O.
Grądy

Zakres obowiązków: 9.7. Ogólny zakres obowiązków: • odwożenie wyrobów gotowych z fabryki na plac, • dostarczenie odpowiednich palet do produkcji, • dostarczenie wymaganych nawozów i komponentów do produkcji, • załadunek ciężarówek, w tym skanowanie palet. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawod...

10.01.202410.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik utylizacji

TOP PROTOP PRO
Woroniec

TOP PRO Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko : Pracownik produkcji. Zakres obowiązków: · obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, · dbałość o czystość na stanowisku pracy, · dbałość o stan techniczny powierzonych narzędzi. Wymagania: · samodzielność, · gotowość do pracy w systemie zm...

29.11.202329.11.2023

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

Woroniec

TOP PRO Sp. z o.o. w Worońcu zatrudni pracownika na stanowisko: Dyrektor Zakładu Produkcyjnego. Twoje zadnia na tym stanowisku: Operacyjne zarządzanie zakładem produkcyjnym Współudział w opracowywaniu strategii rozwoju Zakładu, planów i ich realizacja Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu...

11.10.202311.10.2023