Filtruj

Praca Osoba Prywatne - Solec Kujawski

361-363 z 363 ofert pracy

Mechanik-serwisant /uczeń wózków widłowych Bydgoszcz

DAMIANDAMIAN
Bydgoszcz

DK LIFT SERVICE poszukuje osób na stanowisko: Serwisant wózków widłowych - również na przyuczenie Lokalizacja: Lisi Ogon koło Bydgoszczy Oferujemy: - Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności - Umowę o pracę - Prywatną opiekę medyczną PZU -Szkolenia techniczne, w tym uprawnienia Zakres zadań: ...

13.11.202313.11.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Lektor języka angielskiego

ASYSTENTKA BIURAASYSTENTKA BIURA
Toruń

Obowiązki: Prowadzenie lekcji języka angielskiego - głównie zajęcia indywidualnie - na poziomie do C1 włącznie. Wymagania: Ukończone bądź rozpoczęte studia filologiczne. Poziom znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie C1 (mile widziany certyfikat). Doświadczenie w nauczaniu np. pry...

18.09.202318.09.2023
od 40 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Operator wózka widłowego

LEVEL WORKLEVEL WORK
Bydgoszcz

Firma, która jest globalnym liderem w dziedzinie transportu i logistyki, wspierającym klientów w codziennych działaniach poprzez pomoc w przezwyciężaniu wyzwań logistycznych zatrudni Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego w magazynie niskiego składowania, w tym załadunek i rozładunek towarów W...

13.09.202413.09.2024