Filtruj

Praca Osobowych Pomoc - Kościan

31-33 z 33 ofert pracy

Pracownik Drogerii - Grodzisk Wielkopolski

DM-DROGERIE MARKT SP. Z O.O.DM-DROGERIE MARKT SP. Z O.O.
Grodzisk Wielkopolski

Pracownik Drogerii pełny etat miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski Założona w 1973 roku sieć dm-drogerie markt jest obecnie osiągającą najlepsze wyniki sprzedaży drogerią w Niemczech. Stoi za nią ponad 71 600 osób w czternastu krajach europejskich. Łączy je szczególna kultura pracy, oparta na wza...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczycielka języka angielskiego dla małych dzieci, Poznań

MAGDALENA MERTAMAGDALENA MERTA
Puszczykowo

Twój zakres obowiązków * Przygotowywanie oraz prowadzenie zajęć z języka angielskiego w grupie dzieci (3-4 osoby) * opieka nad dziećmi * realizacja planu dydaktycznego Nasze wymagania * znajomość języka angielskiego * umiejętność pracy z dziećmi, budowania relacji z nimi i ich rodzicami * cierpliwoś...

od 5500 zł

jesteś pielęgniarką- pracuj z nami

DYREKTORDYREKTOR
Jarogniewice

Obowiązki: Opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w placówkach opiekuńczych. Podawanie leków zgodnie z zaleceniami lekarskimi i przypilnowanie przyjęcia leków. Pomoc w poruszaniu się, w tym wsparcie przy transferze i spacerach. Towarzyszenie podopiecznym, rozmowa i aktywizacja. Pomoc ...

17.05.202417.05.2024
od 48 zł