Filtruj

Praca Ostropa

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Praca - Serwisant Złota Rączka - Gliwice

MTT SYSTEMMTT SYSTEM
Gliwice

Centrum Serwisowe Przystanek Ostropa Specjalizujemy się w doposażeniu kamperów i aut dostawczych w najnowsze rozwiązania technologiczne oraz akcesoria poprawiające komfort podróżowania. Poszukujemy pracownika na stanowisko: SERWISANT – ZŁOTA RĄCZKA Jeśli Twoją pasją jest któraś z poniższych cech...

26.03.202426.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

TOKARZ

MODZELEWSKI JAN ZAKŁAD MECHANIKI MASZYNMODZELEWSKI JAN ZAKŁAD MECHANIKI MASZYN
Gliwice

Zakres obowiązków: Wykształcenie: zawodowe; min. 3 lata doświadczenia w zawodzie; umiejętność czytania rysunku technicznego; zakres obowiązków: praca na maszynie; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice-Ostropa, dawny szyb Ostropa Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Tokarz / frezer ...

25.03.202425.03.2024

Praca w biurze w firmie transportowej

BIUROBIURO
Gliwice

Witamy, poszukujemy osoby do pracy w biurze w firmie transportowej. Zależy nam na osobie, która będzie dyspozycyjna i w zależności od ilości pracy będzie w stanie pomagać w bieżących sprawach biura. Praca na podstawie umowy cywilnoprawnej z możliwością podjęcia współpracy na pełny etat po całkowity...

05.03.202405.03.2024
od 27 zł