Filtruj

Praca P H Mam Sp Z O - Pasłęk

271-273 z 273 ofert pracy

Bok Doradca serwisu

AGROLMET SP. Z O.O. SP. K.AGROLMET SP. Z O.O. SP. K.
Stare Pole

Firma AGROLMET z ponad 30 letnim doświadczeniu w branży rolniczej , zajmująca się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych marki premium poszukuje osoby na stanowisko: Doradca serwisu maszyn rolniczych Opis stanowiska: · Przyjmowanie zgłoszeń oraz ustalanie grafiku napraw · Doradztwo techniczne ...

21.09.202321.09.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik gospodarczy (umowa na zastępstwo) - Meble Wójcik

MEBLE WÓJCIK SP. Z O.O.MEBLE WÓJCIK SP. Z O.O.
Elbląg

Zadania: porządkowanie hali produkcyjnej, porządkowanie terenu wokół zakładu (odśnieżanie, koszenie traw, zbieranie śmieci, utrzymanie porządku na parkingu oraz palarniach zewnętrznych) – jako wsparcie pracownika gospodarczego od terenu zewnętrznego, wykonywanie prostych napraw konserwatorskich (...

13.09.202313.09.2023

Magazynier – operator wózka widłowego

AGATA MARCULAAGATA MARCULA
Tolkmicko

Paula Fish Sławomir Gojdź sp.k. poszukuje pracowników na stanowisko Magazynier – operator wózka widłowego w Tolkmicku O nas Paula Fish jest jednym z liderów rynku przetwórstwa rybnego w tej części Europy. Oferuje kompleksowe usługi w zakresie produkcji ryb bałtyckich i łososia atlantyckiego, mroż...