Filtruj

Praca P H Mam Sp Z O - Rewal

151-153 z 153 ofert pracy

Praca na gospodarstwie

AMELIA.VANHORNEAMELIA.VANHORNE
Ciećmierz

Firma HORBAN SP. Z O.O. w Ciećmierzu zatrudni od zaraz pracowników na stanowiska: -pracownik fizyczny -dojarz/dojarka Praca przy bydle mlecznym. Stabilne zatrudnienie. Więcej informacji: 51*******04...

07.02.202407.02.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

“AMREST” SP. Z O.O.“AMREST” SP. Z O.O.
Jarkowo

WYKONYWANIE ZLECONYCH CZYNNOŚCI W RAMACH PROWADZENIA SPRZEDAŻY W RESTAURACJI, PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKOW, CZYNNOŚCI SPRZĄTAJĄCE...

30.01.202430.01.2024

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD

AMREST SP. Z O.O.AMREST SP. Z O.O.
Jarkowo

Zakres obowiązków: WYKONYWANIE ZLECONYCH CZYNNOŚCI W RAMACH PROWADZENIA SPRZEDAŻY W RESTAURACJI, PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKOW, CZYNNOŚCI SPRZĄTAJĄCE Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0807 s