Filtruj

Praca P H U - Kraczkowa

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
P H U Kraczkowa - inne oferty pracy
1-2 z 2 ofert pracy

POMOC CUKIERNIKA-SPRZEDAWCA

KARMEL&CZEKOLADA AGNIESZKA BARTMANKARMEL&CZEKOLADA AGNIESZKA BARTMAN
Kraczkowa

Zakres obowiązków: Pomoc przy wypieku ciastek, wykrawanie, pieczenie, składanie, pakowanie, sprzedaaż ciastek. Sprzątanie stanowiska pracy. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wykształcenie bez znaczenia, staż pracy mile widziany, chęci do pracy, mile widziane prawo jazdy kat. ...

26.03.202426.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kraczkowa

Numer oferty: StPr/24/0362Obowiązki:Pomoc przy wypieku ciastek, wykrawanie, pieczenie, składanie, pakowanie, sprzedaaż ciastek. Sprzątanie stanowiska pracy.Wymagania:Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:Wykształcenie bez znaczenia, staż pracy mile widzian...