Filtruj

Praca Pakowanie - Mielec

16-18 z 18 ofert pracy

Praca na odpustach

ROBERT PASIKROBERT PASIK
Dębica

Do obowiązków pracownika należy rozkładanie namiotów,wykładanie towarów, sprzedaż, na koniec oczywiście demontaż i pakowanie towaru.Szukamy osób które nie tylko chcą ale też będą pracować....

02.05.202402.05.2024

Pakowacz Ręczny / Magazynier

EKO KŁOS SP. Z O.O.EKO KŁOS SP. Z O.O.
Żyraków

Pakowacz Ręczny / Magazynier Obowiązki pakowanie paczek (sprzedaż internetowa) obsługa zamówień, przyjmowanie wydawanie towarów Wymagania Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: obsługa komputera oraz internetu Adres: 39-204 Żyraków 110B, powiat: dębicki, woj: podkarpackie Aplikuj...

30.04.202430.04.2024

PRACOWNIK OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO

SWI PARTS SP. Z O.O.SWI PARTS SP. Z O.O.
Dębica

Zakres obowiązków: PAKOWANIE PACZEK, KONTAKTY Z KLIENTAMI Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0217 s