Filtruj

Praca Panel - Kalisz

16-18 z 18 ofert pracy

Programista PLC/MHI

P.MIKOLAJCZAKP.MIKOLAJCZAK
Ostrów Wielkopolski

Poszukujemy do nszego zespołu prcownika na stanowisko PROGRAMISTA PLC/HMI Zakres obowiązków: programowanie sterowników PLC, programowanie paneli operatorskich HMI programowanie robotów przemysłowych dobór podstawowych komponentów automatyki (sterowniki PLC, HMI, systemy wizyjne itd.) opracowyw...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PROGRAMISTA PL/HMI

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE ZAP-ROBOTYKA SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE ZAP-ROBOTYKA SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: Wykształcenie wyższe techniczne Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku Umiejętność programowania sterowników PLC i HMI Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną oraz jej tworzenie Znajomość j. angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną Komunikat...

PRACOWNIK FIZYCZNY

OGROMAR MARCIN MARCZAKOGROMAR MARCIN MARCZAK
Kaliszkowice Kaliskie

Zakres obowiązków: - dostarczanie materiału do miejsca montażu ogrodzenia - kopanie dołków pod słupki - ustawianie słupków - montowanie płyt betonowych, panelowych, siatkowych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - prawo jazdy kategori B Mile widziane prawo jazdy ...

19.04.202419.04.2024