Filtruj

Praca w Paprotnia

511-513 z 513 ofert pracy

Restauracja w Brzozie zatrudni kucharza/piekarza/cukiernika

GOSPODAGOSPODA
Brzóza

Gospoda u Baby Jagi z siedzibą w Brzozie zatrudni kucharza/piekarza/cukiernka na pełen etat lub dorywczo. Wymagamy minimum półrocznego doświadczenia w zawodzie i podstawowej znajomości polskiej kuchni. Wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanych umiejętności i ustalane na indywidualnej rozmowie....

17.06.202317.06.2023
od 26 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent/ka projektanta instalacji elektrycznej

PIOTRPIOTR
Martynów

OPIS STANOWISKA: opracowywanie i sprawdzanie projektów instalacji elektrycznej 2d, 3d, planow rodzielnic obliczanie oswietlenia analizowanie kolizji przy uzyciu programow BIM, znajomosc nie jest wymagana przygotowanie zestawień, spisów, dokumentacji projektowej, dbanie o porządek i archiwizację ...

16.06.202316.06.2023
od 4400 zł

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - osoba ze smykałką handlową.

REKRUTACJAREKRUTACJA
Chynów

Rozwijamy się i potrzebujemy Ciebie do naszego zespołu. Czujesz że się nadajesz? TAK , to zgłoś się koniecznie przesyłając CV i napisz też kilka słów o sobie. Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - osoba ze smykałką handlową. Miejsce pracy: Chynów , pomiędzy Górą Kalwarią a Grójcem. Praca s...

13.06.202313.06.2023
od 4600 zł