Filtruj

Praca Parkan - Poznań

46-48 z 48 ofert pracy

Pracownik Utrzymania Ruchu Stena Recycling Swarzędz

STENA RECYCLING SP. Z O.O.STENA RECYCLING SP. Z O.O.
Swarzędz

Opis stanowiska: codzienna kontrola stanu technicznego nadzorowanych maszyn i urządzeń utrzymywanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym usuwanie awarii oraz dokonywanie napraw maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, hydrauliki siłowej, elektryki czynny udział w serwisach i naprawach pa...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

SUPERTAPE POLSKA SP. Z O.O.SUPERTAPE POLSKA SP. Z O.O.
Wysogotowo

Wymagania: - wykształcenie techniczne lub zawodowe na kierunkach np. mechanik, elektromechanik, automatyk, elektryk - uprawnienia elektryczne do 1 kV - prawo jazdy. B - umiejętność pracy w zespole - gotowość do podnoszenia kwalifikacji - odpowiedzialność, niezawodność, rzetelność i punktualnoś...

30.04.202430.04.2024

Pracownik ds. magazynowych i wysyłki towaru

ZAKŁAD POLIGRAFICZNY POL-MAK P.MAKOWIAK D. MAKOWIAK SP. J.ZAKŁAD POLIGRAFICZNY POL-MAK P.MAKOWIAK D. MAKOWIAK SP. J.
Batorowo

Zakład Poligraficzny POL-MAK Sp. z o.o. to firma rodzinna z blisko 40-letnią tradycją, która jest jednym z liderów branży dekoracyjnych artykułów papierniczych w Europie. Jest znana z wysokiej jakości produktów, takich jak serwetki, talerzyki, kubeczki, obrusy dekoracyjne, torby okolicznościowe, pa...

24.04.202424.04.2024