Filtruj

Praca Partner - Gorlice

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel handlowy

NEPTIS S. A.NEPTIS S. A.
Gorlice

Neptis S.A. jest twórcą między innymi z platform Yanosik Autoplac. Z naszych rozwiązań korzysta ponad 2 miliony użytkowników miesięcznie Tworzymy dedykowane rozwiązania IT, na platformach iOS i Android. Wspieramy naszych Klientów z sektora B2B i B2C, dostarczając profesjonalne rozwiązania dla sektor...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

nowa oferta
Grybów

Zakres obowiązków: Analizowanie rynku i ofert konkurencji w zakresie oferty kina oraz wydarzeń kulturalnych, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi partnerami handlowymi, analizowanie wyników sprzedaży. Tworzenie ofert handlowych, ciekawego repertuaru kinowego i ofert...

24.04.202424.04.2024

Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

ROBERTROBERT
Łabowa

Renomowany producent i dostawca mięsa najwyższej jakości, poszukuje ambitnego i utalentowanego specjalisty ds. marketingu i sprzedaży do naszego dynamicznego zespołu. Jeśli jesteś pasjonatem marketingu, posiadasz doświadczenie w branży mięsnej i chcesz dołączyć do firmy, która stawia na jakość i i...

15.09.202315.09.2023