Filtruj

Praca Piekarz - Lubsko

1-3 z 3 ofert pracy

PIEKARZ

POWSZECHNA SP. Z O.O. SP. K.POWSZECHNA SP. Z O.O. SP. K.
Lubsko

Zakres obowiązków: wypiek pieczywa, sporządzanie mieszanek chlebowych Wymagania: wykształcenie - gastronomiczne zasadnicze branżowe zawód - Piekarz*...

12.03.202412.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PIEKARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lubsko

Numer oferty: StPr/24/0198Obowiązki:wypiek pieczywa, sporządzanie mieszanek chlebowychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze branżowe, gastronomiczne, kierunek: piekarzZawód:Piekarz* (wymagany staż - lata: 3)Miejsce pracy: 3 Maja 3, 68-300 Lubsko, powiat: żarski, woj: lubuskieRodzaj ...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PIEKARZ

nowa oferta
ZAKŁAD PRODUKCYJNY PIEKARNIA SIKORA S. C.ZAKŁAD PRODUKCYJNY PIEKARNIA SIKORA S. C.
Gubin

Zakres obowiązków: praca przy produkcji pieczywa Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Piekarz* umiejętność - Książeczka sanitarno-epidemiologiczna doświadczenie zawodowe mile widziane...

22.04.202422.04.2024