Filtruj

Praca Piotr - Chełm

1-3 z 3 ofert pracy

* Zatrudnię kierowcę C+E na firankę * Baza Chełm *

PIOTRPIOTR
Chełm

Zatrudnię kierowcę kat. C+E. Ciągnik E6 +naczepa firanka. Jazda PL+CZ. Więcej informacji udzielę telefonicznie, tylko zdecydowane osoby chętne do pracy z doświadczeniem....

25.03.202425.03.2024
od 7500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA AUTOBUSU

EXPRESS-BUS TERESA CZUBA, PIOTR CZUBA SP. J.EXPRESS-BUS TERESA CZUBA, PIOTR CZUBA SP. J.
Małochwiej Duży

Zakres obowiązków: Trasa Krasnystaw-Lublin Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D uprawnienie - Prawo jazdy kat. D...

12.03.202412.03.2024

Przedstawiciel handlowy Greinplast Plus Sp.z o.o. Sp.K. o/Krasnystaw

PIOTRPIOTR
Krasnystaw

ZADANIA : – Realizacja planów sprzedaży. – Maksymalizacja sprzedaży poprzez współpracę z klientami i producentami. – Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami. – Identyfikowanie potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych. – Prowadzenie negocjacji handlowych. – Tworzenie i pr...

21.12.202321.12.2023