Filtruj

Praca Piotr - Jędrzejów

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA C+E

PIOTR CZECZOT P.H.U. STAL-BUD-TRANSPIOTR CZECZOT P.H.U. STAL-BUD-TRANS
Jędrzejów

Zakres obowiązków: dostawa i rozwóz materiałów budowlanych Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Kierowca ciągnika siodłowego uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E wymagana karta kierowcy...

13.03.202413.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator wózka/UDT/Magazynier/Praca Belgia/ 15,55-17,86 Euro +dodatki

DSV SERVICES SP. Z O.O.DSV SERVICES SP. Z O.O.
Jawór

Zatrudnimy operatorów wózków wysokiego składowania w Belgii od zaraz. Miejsce pracy: magazyn DSV Solutions w Puurs Nie musisz martwić się o zakwaterowanie - oferujemy bezpłatne mieszkania lub domy dla pracowników DSV! Przez cały okres zatrudnienia wspiera Cię koordynator z Polski i na miejscu...

06.03.202406.03.2024
od 9000 zł

Sprzedawca - Konsulrtant w Salonie T-Mobile

PIOTRPIOTR
Pińczów

przedawca Konsultant w salonie T-Mobile Atoryzowany Agent T-Mobile poszukuje kandydata na stanowisko Konsultant - Sprzedawca w salonie T-Mobile miejsce pracy; Pińczów ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych - podpisywanie Umów o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych ...