Filtruj

Praca Piotr - Klepaczka

16-18 z 18 ofert pracy

Sieć pizzerii NYPD/Żarwok zadrudni kucharza

PIOTRPIOTR
Częstochowa

Obowiązki: Przyjmowanie zamówień na dania i napoje. Prezentowanie klientom menu w sposób, który świadczy o gruntownej wiedzy na temat potraw, napojów i składników. Współpraca z kuchnią i personelem, aby sprawnie podawać odpowiednie zamówienia. Pomoc w utrzymaniu czystości, higieny i bezpieczeńst...

20.11.202320.11.2023
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię kierowcę

PIOTRPIOTR
Częstochowa

Zatrudnię kierowcę, wymagana kat. C+E. Więcej informacji pod nr tel. 72*******24, 60*******36...

22.08.202322.08.2023

Poszukujemy pracowników na stanowisko : ŚLUSARZ / SPAWACZ MIG/TIG

PIOTRPIOTR
Częstochowa

Wymagania: · Znajomość dokumentacji technicznej. · Doświadczenie zawodowe przy produkcji konstrukcji stalowych, elementów maszynowych, zbiorników. · Zaangażowanie w proces produkcyjny....

18.06.202318.06.2023
od 6000 zł