Filtruj

Praca Piotr - Ożarów

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca kat B Ożarów Mazowiecki

PIOTRPIOTR
Ożarów Mazowiecki

Kierowca magazynier do obsługi zaopatrzenia w firmie budowlano-deweloperskiej . Praca Ożarów maz -Warszawa . Mile widziana znajomość asortymentu w branży . Wiek 25-40...

04.03.202404.03.2024
od 3800 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

TERMOHOUSE PIOTR BRZENCZEKTERMOHOUSE PIOTR BRZENCZEK
Rżuchów

Zakres obowiązków: Wykonywanie termomodernizacji (docieplenia, elewacje), wykończenia wnętrz. Wymagania: wykształcenie - podstawowe mile widziane doświadczenie zawodowe w branży budowlanej oraz prawo jazdy kat. B...

13.03.202413.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy montera maszyn

PIOTRPIOTR
Opatów

Jesteśmy producentem maszyn introligatorskich. W związku z rozwojem oferty firma GRAFMASZ zatrudni pracownika na stanowisko: Monter maszyn Miejsce pracy: Opatów 27-500 Praca jednozmianowa w godzinach 7-15. Obowiązki: · Montaż maszyn z wcześniej przygotowanych zespołów wg dokumentacji · Przygot...

06.03.202406.03.2024
od 4650 zł