Filtruj

Praca Pisanie Pl - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy specjalista ds. marketingu b2b

GRUPA BLIXGRUPA BLIX
Białystok

Jako Grupa Blix rozwijamy najpopularniejsze aplikacje zakupowe w Polsce – BLIX i Zdrowe Zakupy, z których korzysta ponad 6 mln smart shopperów. Podbijamy rynek reklamy mobilnej, wspierając sprzedaż wiodących marek, producentów i sieci handlowych. Jesteśmy również obecni na rynkach ukraińskim oraz ru...

20.04.202420.04.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Spedytor międzynarodowy handlowiec bez doświadczenia

EQUATORGROUP1EQUATORGROUP1
Białystok

Firma Equator Group sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY / HANDLOWIEC. Zajmujemy się organizacją transportów drogą lądową, morską, kolejową i lotniczą. Jesteśmy elastyczni i nie boimy się wyzwań, o czym świadczy różnorodny przekrój naszych Klientów (od wielkich międ...

14.02.202414.02.2024
od 4242 zł

Specjalista ds. marketingu

SALON RMS.PLSALON RMS.PL
Białystok

Zakres obowiązków: wsparcie handlu w promowaniu dystrybuowanych marek tworzenie koncepcji marketingowych, reklam, działań PR, zgodnych z polityką marketingową firmy tworzenie i edycja stron internetowych www bieżąca obsługa i optymalizacja kampanii Google Ads analiza statystyk sklepu (m.in. Goo...

08.02.202408.02.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0276 s