Filtruj

Praca Pizzeria Margarita - Mrągowo

1-3 z 3 ofert pracy

pomoc kelnerska w Restauracji na sezon i weekendy

PIZZERIA MARGARITAPIZZERIA MARGARITA
Mrągowo

Restauracja Stara Chata zatrudni pomoc kelnerską na sezon. Pełen wymiar godzin w sezonie, praca także w weekendy przed sezonem. Mile widziani uczniowie i studenci.Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia osobiste w restauracji....

10.03.202410.03.2024

dostawca pizzy praca w wekendy

Mrągowo

Pizzeria Margarita poszukuje na stanowisko dostawca pizzy z prawo jazdy kat. B. Praca tylko w weekendy. Mile widziani uczniowie.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty w Pizzeria Margarita w Mrągowie....

KELNER - BARMAN

PIZZERIA MARGARITA TALKOWSKA MAŁGORZATAPIZZERIA MARGARITA TALKOWSKA MAŁGORZATA
Mrągowo

Zakres obowiązków: praca w Restauracji Stara Chata 11-700 Mrągowo ul.Warszawska 9b Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - umiejętność współpracy w zespole umiejętność - dobra organizacja pracy...

05.03.202405.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0188 s