Filtruj

Praca Place - Lubsko

16-17 z 17 ofert pracy

Kierownik ochrony/Inspektor - Żary

nowa oferta
SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Żary

Zakres obowiązków: Rekrutacja, organizacja pracy, rozliczanie podległych pracowników Nadzorowanie prawidłowej realizacji Kontraktów w podległym rejonie Prowadzenie wszelkiej dokumentacji związanej z zarządzaniem podległymi pracownikami oraz obiektami Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług Um...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK KADROWY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Żary

Numer oferty: StPr/24/0475Obowiązki:Obsługa kadr, płac, programu płatnik.Obsługa zarządu.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodoweWymagania pożądane:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Pozostałe wymagania:Wymagane doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Żurawia 19, 68-200 Żary, pow...

11.06.202411.06.2024