Filtruj

Praca Placowy - Kłobuck

61-62 z 62 ofert pracy

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

PATOKA INDUSTRIES LTD. SP. Z O.O.PATOKA INDUSTRIES LTD. SP. Z O.O.
Panoszów

Zakres obowiązków: -Załadunek samochodów wyrobami gotowymi. -Transport wyrobów gotowych na plac składowy. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wykształcenie bez znaczenia. Kurs wózków widłowych UDT. Doświadczenie zawodowe: mile widziany staż w zakresie obsługi wózków widłowych....

26.01.202426.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca autobusu kat. D

PKS CZĘSTOCHOWA S. A.PKS CZĘSTOCHOWA S. A.
Częstochowa

Kierowca autobusu - konduktor Od kandydata oczekujemy m.in.: - obsługa komunikacji podmiejskiej - dbanie o czystość powierzonego pojazdu - sprzedaż biletów wymagamy m.in.: - prawo jazdy kat. D -zaangażowanie, - dyspozycyjność, - dobra organizacja pracy Oferujemy m.in.: - zatrudnienie na ...

26.05.202326.05.2023
od 5300 zł