Filtruj

Praca Placowy - Małaszewicze

16-18 z 18 ofert pracy

Inspektor

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Biała Podlaska

Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor Referat ZaopatrzeniaKMP Biała Podlaska Inspektor Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: organizowanie procesu obsługiwania i napraw sprzętu transportowego KMP w Biał...

22.06.202422.06.2024

kierownik sprzedaży / administrator biura / sprzedawca

TATSIANA MILKEVICHTATSIANA MILKEVICH
Terespol

1) Zakres obowiązków: Wydawanie towarów klientom wypisanie dokumentu Tax Free odbiór towaru od kurierów inwentaryzacja magazynu praca z programami Subiekt, Tax Free Online, Google tabela przetwarzanie faktur VAT w programie Subiekt GT praca z bazą klientów i kontami klientów na stronie 2) Wy...

22.02.202422.02.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

asystent ds.księgowości

INFOINFO

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Kancelarii poszukujemy osób na stanowisko asystenta ds. księgowości. Mile widziane doświadczenie w księgowości oraz zainteresowanie poszerzeniem wiedzy z zakresu kadr i płac. Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub umowę zlecenia. CV prosimy składać poprze...

27.11.202327.11.2023