Filtruj

Praca Plandeki - Iława

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca kat. C+E – wyjazdy krajowe

USŁUGI TRANSPORTOWE I SPEDYCJA “TRANSDROB” SP. Z O.O.USŁUGI TRANSPORTOWE I SPEDYCJA “TRANSDROB” SP. Z O.O.
Iława

Świadczenie usług kierowcy w transporcie krajowym (wyjazdy tygodniowe). Kierowca ciągnika siodłowego z naczepą typu chłodnia/plandeka...

21.03.202421.03.2024

KIEROWCA KAT. C+E - WYJAZDY KRAJOWE

USŁUGI TRANSPORTOWE I SPEDYCJA TRANSDROB SP. Z O.O.USŁUGI TRANSPORTOWE I SPEDYCJA TRANSDROB SP. Z O.O.
Iława

Zakres obowiązków: Świadczenie usług kierowcy w transporcie krajowym (wyjazdy tygodniowe). Kierowca ciągnika siodłowego z naczepą typu chłodnia/plandeka Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E Wymagania: karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, książeczka...

Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca CE plandeka platforma wywrotka codzienne powroty do domu

ROBERTROBERT
Lubawa

Praca na terenie kraju na plandekę platformę wywrotkę. Codzienne zjazdy do domu...

15.04.202415.04.2024
od 1000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0212 s