Filtruj

Praca Planowanie Sprzedazy - Świdnica

16-18 z 18 ofert pracy

Specjalista ds. importu - DOMINO POLSKA Bielawa

DOMINODOMINO
Bielawa

Firma DOMINO POLSKA poszukuje wykfalifikowanego pracownika, który dołączy do naszego zespołu wsparcia sprzedaży na stanowisku: SPECJALISTA DS. IMPORTU Jeśli: • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację, • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i planowania, • ...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZTYGAR/OSOBA DOZORU

DKSM MIROSŁAW HAŁDYS SP. K.DKSM MIROSŁAW HAŁDYS SP. K.
Damianowo

Zakres obowiązków: - nadzór nad procesem zarządzania produkcja, kontrolą jakosci produkctów oraz kontrola i analiza kosztów, w tym zamawianych usług i materiałów, - ocena składanych raportów (z wszystkich działów firmy), analiza informacji, raportownie do zarządu firmy w razie niezgodnosci, a także ...

22.05.202422.05.2024

Doradca Klienta - Bolków i okolice

PROVIDENT POLSKA S. A.PROVIDENT POLSKA S. A.
Bolków

Mamy silną markę i ponad 25-letnie doświadczenie na Polskim rynku, dlatego możemy oferować Klientom wiele rozwiązań szytych na miarę takich jak: · pożyczki, karty kredytowe, abonamenty medyczne, ubezpieczenia oraz kursy językowe. Szeroki wachlarz produktów zwiększa możliwości zarobkowe naszych Dor...

20.05.202420.05.2024