Filtruj

Praca Po Godzinach A - Zakroczym

61-63 z 63 ofert pracy

Pracownik Utrzymania Czystości praca na maszynie czyszczącej

DUSSMANN POLSKA SP. Z O.O.DUSSMANN POLSKA SP. Z O.O.
Ożarów Mazowiecki

Pracownik Utrzymania CzystościMiejsce pracy : OłtarzewPraca od poniedziałku do piątku w godzinach 13-21Zadania: Sprzątanie hali magazynowej · mycie, zamiatanie posadzek,· sprzątanie Pomieszczeń . socjalnych · Praca z użyciem maszyny czyszczącej Oferujemy: Niezbędne narzędzia do pracy Zatrudnienie na...

30.05.202430.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Operator linii produkcyjnej

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Wyszogród

Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych Kontrola jakości gotowych wyrobów Współpraca z działem magazynowania Proste prace produkcyjne Wymagania: Gotowość do pracy w systemie II zmianowym Wykształcenia min. zawodowe Pierwszego doświadczenia w obsłudze maszyn Oferujemy: Umowę o pracę bezpośrednio z nasz...

Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier Kontroli Towaru – owoce i warzywa

FARUTEX SP. Z O.O.FARUTEX SP. Z O.O.
Bronisze

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: odbiór jakościowy produktów świeżych (owoce i warzywa) weryfikacja zgodności ilości towaru kompletacja towaru dla klienta dbałość o porządek w magazynie praca w warunkach chłodniczych WYMAGANIA: motywacja do działania odpowiedzialność i dokładność, Mile widziane aktualne bada...