Filtruj

Praca Pociagi - Gdańsk

16-18 z 18 ofert pracy

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klientów korporacyjnych

PROFITRAVEL SERVICES SP. Z O.O.PROFITRAVEL SERVICES SP. Z O.O.
Sopot

Profesjonalna obsługa klientów korporacyjnych w zakresie organizacji podróży służbowych (rezerwacje biletów lotniczych, hoteli, samochodów, pociągów, transferów, sprzedaż ubezpieczeń turystycznych), Obsługa posprzedażowa (przypominanie o wymaganiach wjazdowych, odprawy, szybka reakcja w przypadku za...

04.04.202404.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kelner w pociągu

KARMINAKARMINA
Gdynia

Poszukujemy osoby na stanowisko: kelner/kelnerka (restauracja w pociągu). Praca polega na obsłudze gości w wagonie gastronomicznym oraz prowadzeniu sprzedaży z wózka „mini bar” na składzie pociągu. Wymagania: -ważne badania sanitarno-epidemiologiczne -DYSPOZYCYJNOŚĆ -pozytywne nastawienie do pra...

05.03.202405.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Rewident taboru, Sekcja Realizacji Przewozów i Napraw w Gdyni

PKP INTERCITY S. A.PKP INTERCITY S. A.
Gdynia

Zakres zadań: przeprowadzanie oględzin technicznych taboru kolejowego, sprawdzanie stanu wyposażenia wnętrza i stanu technicznego urządzeń na wagonie, sprawdzanie prawidłowości zestawień składu pociągu, wykonywanie prób hamulca, sporządzanie dokumentacji pociągowej, dokonywanie weryfikacji stw...

29.02.202429.02.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0320 s