Filtruj

Praca Pociagi - Sosnowiec

16-18 z 18 ofert pracy

Kelner / Kelnerka / Recepcjonistka – Pociąg jako personel pokładowy

nowa oferta
EMIRATESEMIRATES
Tarnowskie Góry

Live the cabin crew life! Join our team as Emirates cabin crew and see the world as you work. This is your opportunity to be part of the world’s largest international airline. Look forward to a tax-free salary, free accommodation and great travel perks for you and your family. Make Dubai your home a...

20.05.202420.05.2024

Pracownik zaopatrzenia produkcji (m/k)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Bukowno

Obowiązki: obsługa wózka typu pociąg logistyczny, odbiór produktu gotowego do wysyłki, przygotowanie produktu gotowego do wysyłki, dostarczanie komponentów na linię produkcyjną. Wymagania: prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do ...

18.05.202418.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY- bez znajomości j. niemieckiego

ZAV DRABER GMBHZAV DRABER GMBH
Katowice

Dla naszego klienta z Niemiec (różne lokalizacje) poszukujemy kandydatów na stanowisko:LAKIERNIK PRZEMYSŁOWYZakres obowiązków:-wykonywanie prac przygotowawczych pod lakierowanie (odtłuszczanie, obróbka wstępna, szpachlowanie itp.)- lakierownie natryskowe konstrukcji stalowych / elementów pociągów- p...

17.05.202417.05.2024