Filtruj

Praca Pojazdow - Drezno

16-18 z 18 ofert pracy

Pracownik magazynu części zamiennych

PRZEMYSŁAWPRZEMYSŁAW
Skaryszew

Zakres obowiązków: kompletacja i przygotowywanie zamówień przyjmowanie, pakowanie i wydawanie towaru rozkładanie i sortowanie towaru załadunek i rozładunek dostaw inne czynności magazynowe Co oferujemy: Zatrudnienie na umowę Wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy Praca z f...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

IŁŻA - OPERATOR ŁADOWARKI KOŁOWEJ

RYSZARD NOWAK FIRMA NOWAK W SPADKURYSZARD NOWAK FIRMA NOWAK W SPADKU
Iłża

Zakres obowiązków: kierowanie pojazdami / maszynami zgodnie z przepisami bhp i p.poż., - codzienne sprawdzanie stanu technicznego pojazdu / maszyny, - drobne naprawy, - zabezpieczenie pojazdu / maszyny po zakończonej pracy, - dbałość o estetyczny wygląd pojazdu / maszyny Wymagania: wykształcenie - ...

24.05.202424.05.2024

ZATRUDNIE mechanika z doświadczeniem DO QUADÓW motocykli skuterów

PROMOTORPROMOTOR
Gózd

Poszukujemy pracowników na stanowisko: serwisant/mechanik pojazdów typu quad, cross, motocykle, skutery Praca w młodym, dynamicznym zespole. Atrakcyjne wynagrodzenie. Najnowocześniejszy salon pojazdów offroadowych w Polsce. łazienka z prysznicami kuchnia z wyposażeniem duże stanowisko serwi...

27.02.202427.02.2024
od 4500 zł