Filtruj

Praca Pol - Tarnów

61-63 z 63 ofert pracy

PSYCHOLOG

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W BRNIUZESPÓŁ SZKÓŁ IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W BRNIU
Breń

Zakres obowiązków: Indywidualna praca z uczniami Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie wyższe, kierunek: Psychologia, mile widziane przygotowanie pedagogiczne. Praca na 1/2 etatu (11/22)...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator kombajnu demo - Smęgorzów

GRUPA WANICKIGRUPA WANICKI
Dąbrowa Tarnowska

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy? Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą. Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :) Firma Wanicki Agro posiada autoryzację na sprzedaż i serwis maszyn rolniczych. Wchodzimy w skład Grupy Wanicki, jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku...

26.04.202426.04.2024

Otwórz swoją Żabkę!

ANNA KACZMARCZYKANNA KACZMARCZYK
Brzesko

Cześć Przyszły Franczyzobiorco! Marzysz o własnym biznesie, który jednocześnie przyniesie radość i zadowolenie klientów? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Dołącz do naszej ekscytującej rodziny Żabka i otwórz swoją własną Żabkę! Dlaczego Żabka? Marka z tradycjami: Od lat jesteśmy obecni na polskim ryn...

08.02.202408.02.2024