Filtruj

Praca Polala

31-33 z 33 ofert pracy

Pracownik produkcji - dział lutowania

METZINK SP. Z O.O.METZINK SP. Z O.O.
Poznań

Firma Metzink specjalizująca się w branży pokryć dachowych poszukuje pracowników na dział produkcji. Każdego dnia wytwarzamy setki metrów połaci dachowych, obróbek dekarskich oraz systemów orynnowania. Poszukujemy pracownika na dział lutowania. Oczekiwania względem kandydata: ·zdolności manualne ...

25.04.202425.04.2024
od 4800 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca od zaraz w hotelu pokojówka housekeeping

POLANA SP. Z O.O.POLANA SP. Z O.O.
Świnoujście

Witam. Zapraszamy do pracy przy obsłudze pokojów hotelowych na terenie Świnoujścia. Proponujemy stabilną i pewną posadę w przyjaznym zespole ludzi. Jeżeli nie masz doświadczenie i chcesz znać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy. Możliwość z...

od 3800 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

CIEŚLA

JAR DACH JAROSŁAW ŻABICKIJAR DACH JAROSŁAW ŻABICKI
Złocieniec

Zakres obowiązków: Docinanie dachówek, belek. Montaż dachówki, foliowanie połaci dachu. Montaż rynien spustowych. Obróbki blacharskie. Stawianie wiązarów dachowych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Umiejętności: poslugiwanie się piłą, wkrętarką. Praca na wysokości....

23.04.202423.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0135 s