Filtruj

Praca Polo Na - Zambrów

16-18 z 18 ofert pracy

Psycholog

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ W STARYM LUBIEJEWIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ W STARYM LUBIEJEWIE
Stare Lubiejewo

psycholog szkolny...

24.01.202424.01.2024

PSYCHOLOG

Zakres obowiązków: psycholog szkolny Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym o kierunku psycholog...

Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca międzynarodowy C+E Finlandia-Centralna/Poł UE weekendy w domu

MARIUSZMARIUSZ
Łomża

Zatrudnimy kierowcę ciągnika siodłowego + naczepa 13,6m (C + E) w transporcie międzynarodowym. Ciągnik: Mercedes Actros MP4 + naczepa firanka. Praca w relacji Finlandia – kraje środkowej/południowej Europy (np. Słowacja, Czechy, Węgry, Austria, Słowenia, Włochy itp.) Praca dla Fińskich spedycji,...

04.10.202304.10.2023
od 7500 zł