Filtruj

Praca Pomoc B - Malkowice

76-78 z 78 ofert pracy

Hydraulik instalator pomocnik

TOMEKTOMEK
Opatów

Zatrudnię osobę samodzielną lub do pomocy przy hydrauliku . Mile widziana podstawowa orientacja w branży . Zajmujemy się wszelkiego rodzaju pracami związanymi z instalacjami : hydrauliczne , gaz , elektryka , fotowoltaika , pompy ciepła . Praca głównie w koło komina sporadycznie dalsze wyjazd . Mila...

18.04.202418.04.2024
od 26 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

INWENTARYZATOR do Baćkowic

Baćkowice

Zakres obowiązków: Liczenie asortymentu sklepowego za pomocą skanera ręcznego. System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką godzinową. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterow...

05.04.202405.04.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnię dekarza

JUSTYNAJUSTYNA
Wola Bokrzycka

Zatrudnimy dekarza lub pomoc dekarza. Praca w delegacji. Poszukujemy osób z doświadczeniem lub chętnych do nauki. Oferujemy: -wysokie wynagrodzenie w zależności od doświadczenia - ubrania robocze - zapewniamy zakwaterowanie Oczekujemy -zaangażowania do pracy -uczciwości Telefon 78*******49...

13.01.202413.01.2024