Filtruj

Praca Pomoc Dzieci - Grudziądz

16-18 z 18 ofert pracy

Instruktor tańca - Kwidzyn, Grudziądz

ROAR DANCE - OBUDŹ W SOBIE LWAROAR DANCE - OBUDŹ W SOBIE LWA
Kwidzyn

Roar Dance Szuka Nieustraszonego Instruktora Tańca do prowadzenia zajęć tanecznych w przedszkolach! Stanowisko : Instruktor Tańca – z energią powyżej normy i niezaprzeczalnym poczuciem humoru Kogo szukamy? Osoby, która: lubi dzieci i dobrze się czuje w ich towarzystwie uwielbia tańczyć (i lubi ...

05.06.202405.06.2024
od 3000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Psycholog szkolny

POWIATOWY URZĄD PRACY W ŚWIECIUPOWIATOWY URZĄD PRACY W ŚWIECIU
Drzycim

Pomoc i wspieranie oraz profilaktyka zaburzeń psychologicznych u dzieci w przedszkolu i uczniów w szkole...

10.04.202410.04.2024

PSYCHOLOG SZKOLNY

Drzycim

Zakres obowiązków: Pomoc i wspieranie oraz profilaktyka zaburzeń psychologicznych u dzieci w przedszkolu i uczniów w szkole Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0248 s